2019.05.30 Kino w Bibliotece: Komedia kryminalna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michał
piątek, 15 lutego 2019 06:37

Czwartek, 30 maja, godz. 18:00 – Komedia kryminalna – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 23 maja.
Rok produkcji: 2018
Reżyser: David Lowery
Czas: 1 godz. 33 min.
To wydarzyło się mniej więcej naprawdę. Bohater wiódł bardzo uporządkowane życie. W równie bezczelny, co sympatyczny sposób rabował banki, a kiedy czasem powinęła mu się noga i trafiał za kratki, uciekał z więzienia tylko po to, by dokonywać kolejnych napadów. Dopiero gdy spotkał na swej drodze wyjątkową kobietę, znalazł powód, by się ustatkować i schować swój rewolwer gdzieś na dno szuflady. Jednak mając siedemdziesiątkę na karku trudno jest zrezygnować ze starych przyzwyczajeń. Kiedy nadarzy się okazja, by zrobić ostatni skok, będzie musiał odłożyć planowanie emerytury na później.

Poprawiony: piątek, 17 maja 2019 05:31