2014.02.21. FILM: "21 dni" spotkanie z reżyserem Email

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zaprasza na projekcje filmu "21 dni". Gościem biblioteki będzie reżyser filmu Damian Kocur.

Projekcja odbędzie się 21.02 o godzinie 18.00

WSTĘP WOLNY

21 dni

Michał, 28-letni mieszkaniec Warszawy, który na co dzień wozi jej mieszkańców jednym z setek miejskich autobusów, próbuje poznać kobietę swojego życia. Po wielu próbach, szukając rozwiązania, trafia na kursy gdzie ma otrzymać narzędzie niezbędne do tego by móc wreszcie poznać tę jedyną. Tym narzędziem jest tzw. 'Plan 21-dniowy', gdyż według naukowców ludzki umysł potrzebuje właśnie 21-dni, żeby wyuczyć się nowych zachowań. Czy na końcu tej drogi czeka na niego miłość?

EKIPA:

Reżyseria: Damian Kocur
Zdjęcia: Damian Kocur
Montaż: Marek Skrzecz PSM
Kierownictwo produkcji: Marta Żarska
Współpraca operatorska: Robert Lis

Damian Kocur

Tłumacz, student operatorki na WRiTV UŚ w Katowicach. Absolwent germanistyki na UJ w Krakowie. Obecnie żyje w Katowicach.