Kino w MBP Email

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zaprasza do sali kinowej na projekcje, które odbędą się w następujących terminach:
(Uwaga! Plan seansów może ulec zmianie)
Na seans obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Punkcie ksero na kilka dni przed projekcją.

1. Czwartek, 16 stycznia, godz. 17:00 – Animowany – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 9 stycznia.
Reżyser: Josh Cooley
Czas: 1 godz. 40 min.
Kolejna część lubianych przez dzieci zabawkowych bohaterów,tym razem wyruszają na wycieczkę z nową, własnoręcznie wykonaną zabawką.  Jej niewinne wygłupy zmieniają podróż w szaloną przygodę, podczas której bohaterowie poznają nowe postaci i spotykają dawno niewidzianą przyjaciółkę! Arcydzieło animacji komputerowej pełne zabawnych, a zarazem wzruszających sytuacji.

2. Czwartek, 23 stycznia, godz. 17:00 – Animowany – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 16 stycznia.
Reżyser: Dylan Brown
Czas: 1 godz. 25 min.
Kolorowa, magiczna animacja. Bohaterka, urodzona optymistka, dla której każdy nowy dzień jest nową przygodą, niespodziewanie odkrywa ukryte w lesie wesołe miasteczko – pełne niezwykłych atrakcji i zabawnych mówiących zwierząt.

3. Czwartek, 30 stycznia, godz. 17:00 – Komedia romantyczna – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 23 stycznia.
Reżyser: Woody Allen
Czas: 1 godz. 32 min.
Nowa komedia romantyczna według scenariusza i w reżyserii Woody’ego Allena opowiada o zakochanej parze studentów, którzy postanawiają spędzić romantyczny weekend w Nowym Jorku. Niespodziewanie ich ścieżki rozchodzą się i każde z osobna przeżywa własne przygody, pełne humoru i zwrotów akcji.

Filmy z ograniczoną licencją nie mogą być reklamowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mikołowie na stronach internetowych. Informacja o tytułach i autorach filmów rozsyłana jest poprzez e-maile oraz ogłoszenia lokalne.