Kino w MBP Email

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zaprasza do sali kinowej na projekcje, które odbędą się w następujących terminach:
(Uwaga! Plan seansów może ulec zmianie)
Na seans obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Punkcie ksero na kilka dni przed projekcją.

1. Czwartek, 16 sierpnia, godz. 18:00 – Animowany – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 9 sierpnia.
Rok produkcji: 2014
Reżyser: Simon J. Smith, Eric Darnell
Czas: 1 godz. 32 min.
Twórcy przebojowych bajek zrealizowali nowy, przezabawny film, który jasno dowodzi, że szpiegostwem na globalną skalę mogą się z powodzeniem zajmować ptaki!
Są urocze... są sprytne... są z powrotem!
Wasi ulubieni super szpiedzy łączą siły z tajną, elitarną organizacją Północny Wiatr, by wspólnie uratować świat przed zagładą. W czasie misji podróżują po całym świecie przeżywając największą przygodę w swoim pingwinim życiu. A pomysłów im nie brakuje... Cała rodzina będzie zrywać boki ze śmiechu!

2. Czwartek, 23 sierpnia, godz. 18:00 – Dramat – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 16 sierpnia.
Rok produkcji: 2017
Reżyser: Paul Thomas Anderson
Czas: 2 godz. 10 min.
Tkwiący w blasku powojennego Londynu lat 50-tych XX wieku, uznany krawiec i jego siostra są w samym centrum brytyjskiej mody, ubierając rodzinę królewską, gwiazdy filmowe, wyższe sfery i śmietankę towarzyską w eleganckim stylu Domu Mody. Nagle w życiu właściciela owego Domu Mody pojawia się kobieta, która przewraca jego cały świat. Mężczyzna odkrywa, że jego uporządkowane i skrojone na miarę życie rozsypuje się w proch za sprawą miłości. Tak zaczyna się iście gotycki romans, pełen zwrotów akcji i konfrontacji.

3. Czwartek, 30 sierpnia, godz. 18:00 – Komedia – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 23 sierpnia.
Rok produkcji: 2017
Reżyser: Ron Shelton
Czas: 1 godz. 31 min.
Duke wiedzie beztroskie życie jako kierownik luksusowego kurortu w Palm Beach. Przeszłość Duka owiana jest tajemnicą, on sam jednak jest profesjonalistą dbającym o swoich gości i gwarantującym, że pobyt w jego willi to jedna wielka, niekończąca się impreza. Gdy do kurortu przybywa czarujący były wojskowy między obu panami natychmiast rozpoczyna się rywalizacja - o to, kto w tym „stadzie” jest prawdziwym samcem alfa i, przede wszystkim, o względy nowoprzybyłej wczasowiczki...
Niespodziewanie przeszłość Duke’a odnajduje go w tym rajskim zakątku. Dwaj dotychczasowi rywale zakopują „topór wojenny” i razem starają się powstrzymać grożące Duke’owi śmiertelne niebezpieczeństwo, a przy okazji uratować willę.

Filmy z ograniczoną licencją nie mogą być reklamowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mikołowie na stronach internetowych. Informacja o tytułach i autorach filmów rozsyłana jest poprzez e-maile oraz ogłoszenia lokalne.