Kino w MBP Email

 

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zaprasza do sali kinowej na projekcje, które odbędą się w następujących terminach:
(Uwaga! Plan seansów może ulec zmianie)
Na seans obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Punkcie ksero na kilka dni przed projekcją.


1. Czwartek, 30 listopada, godz. 18:00 – Komedia - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 23 listopada.

Rok produkcji: 2017
Reżyser: Zach Braff
Czas: 1 godz. 36 min.

Wieloletni kumple Willie, Joe i Al, którzy po raz pierwszy w życiu schodzą na złą drogę, gdy odkrywają, że ich fundusze emerytalne przepadły. Aby dalej móc opłacać rachunki i wspierać bliskich, zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i decydują się napaść na bank odpowiedzialny za utratę ich pieniędzy.

2. Środa, 6 grudnia, godz. 18:00 – Animowany - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od środy 30 listopada.

Rok produkcji: 2017
Reżyser: Tom McGrath
Czas: 1 godz. 37 min.

Gdy w życiu siedmioletniego Tima Templetona pojawia się mały braciszek, , ten natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak, jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Lecz kiedy odkrywa, że udający bobasa ma do wykonania tajną misję, niechętnie zgadza się połączyć z nim siły, w epickiej przygodzie, która może zmienić losy świata!

3. Czwartek, 14 grudnia, godz. 18:00 – Komedia, Akcja - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 7 grudnia.

Rok produkcji: 2017
Reżyser: Edgar Wright
Czas: 1 godz. 53 min.

Bohater to utalentowany młody kierowca, który zarabia na życie udziałem w napadach. Przez życie prowadzi go muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym biznesie. Gdy poznaje dziewczynę ze swych marzeń, postanawia porzucić przestępczy proceder i żyć normalnie. Jednak mafijny boss zmusza go do udziału w skoku, w którym Baby może stracić wszystko, co dla niego najważniejsze - miłość, wolność i... życie.

4. Środa, 20 grudnia, godz. 18:00 – Animowany - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od środy 14 grudnia.

Rok produkcji: 2017
Reżyser: Kyle Balda, Pierre Coffin
Czas: 1 godz. 36 min.

Zdecydowanie jedna z najbardziej kultowych propozycji dla najmłodszych.
Po wyrzuceniu z Ligi Antyzłoczyńców – bowiem nie potrafił schwytać Balthazara Bratta, superzbira zagrażającego ludzkości – bohater popada w głęboki kryzys tożsamości. Kiedy tajemniczy nieznajomy powiadamia go, że ma brata bliźniaka marzącego, by pójść drogą zła, którą on właśnie opuścił, były superzbir bohater przypomni sobie, jak dobrze być złym.

Filmy z ograniczoną licencją nie mogą być reklamowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mikołowie na stronach internetowych. Informacja o tytułach i autorach filmów rozsyłana jest poprzez e-maile oraz ogłoszenia lokalne.