Kino w MBP Email

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zaprasza do sali kinowej na projekcje, które odbędą się w następujących terminach:
(Uwaga! Plan seansów może ulec zmianie)
Na seans obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Punkcie ksero na kilka dni przed projekcją.

1. Czwartek, 21 września, godz. 18:00 –  Biograficzny, Dramat - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 14 września.
Reżyser: Niki Caro
Czas: 2 godz. 6 min.
Prawdziwa historia według światowego bestsellera
W Polsce, w 1939 roku, Antonina Żabińska i jej mąż, z powodzeniem zarządzają warszawskim ZOO, gdzie mieszkają wraz z rodziną w idyllicznych warunkach. Jednak ich świat wali się w gruzy, gdy hitlerowcy napadają na Polskę, a oni zostają podporządkowani przybyłemu z Rzeszy zoologowi. Dla odzyskania wszystkiego co stracili, Żabińscy ryzykują życiem, podejmując współpracę z ruchem oporu, wykorzystując klatki i sekretne tunele ZOO do ratowania ludzi przed okrucieństwem nazistów.

2. Czwartek, 28 września, godz. 18:00 –  Akcja, Przygodowy - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 21 września.
Reżyser: Jordan Vogt-Roberts
Czas: 1 godz. 58 min.
Ekipa złożona z naukowców, żołnierzy i podróżników przybywa na tajemniczą wyspę na Pacyfiku. Wkrótce zapuszczają się na terytorium potężnego Konga, a ich badawcza misja zamienia się w ostateczną rozgrywkę między człowiekiem a naturą. Superprodukcja pełna akcji i efektów specjalnych.

3. Czwartek, 5 października, godz. 18:00 –  Akcja, Przygodowy - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 28 września.
Reżyser: Joachim Rønning, Espen Sandberg
Czas: 2 godz. 9 min.

Kontynuacja kultowej produkcji z kapitanem Jackiem Sparrowem i upiornymi marynarzami pod wodzą przerażającego kapitana Salazara, który w czasie ucieczki z Diabelskiego Trójkąta poprzysiągł zemstę na Jacku i wszystkich piratach na morzu. Teraz nadzedł na nią czas.To produkcja pełna humoru, napięcia i niesamowitych efektów specjalnych!

Filmy z ograniczoną licencją nie mogą być reklamowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mikołowie na stronach internetowych. Informacja o tytułach i autorach filmów rozsyłana jest poprzez e-maile oraz ogłoszenia lokalne.