2021.06.24 – Kino w Bibliotece: dramat

Czwartek, 24 czerwca 2021, godz. 17:00 – Dramat– wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 17 czerwca.

Rok produkcji: 2019
Reżyser: Gabriela Cowperthwaite
Czas: 2 godz. 1 min.

Nicole i Matt wiodą cudowne życie, wychowując dwójkę wspaniałych córek, gdy nagle na ich barki spada druzgocąca diagnoza – rak. Na wieść o chorobie Nicole, ich najlepszy przyjaciel z czasów studiów Dane na czas terapii decyduje się zamieszkać wraz z nimi, by odciążyć Matta w codziennych obowiązkach. Pełen empatii i pozytywnej energii „wujek” Dane wnosi w życie rodziny powiew optymizmu, niezbędny, by przetrwać trudny okres choroby. Wraz z jej postępem przyjacielski układ, który początkowo miał być krótkoterminowym wsparciem, zaczyna się przedłużać, zacierając granice między przyjaźnią a rodziną.