2019.09.12 Kino w Bibliotece:Fantasy, Akcja; godz. 17:00 Email

Czwartek, 12 września, godz. 17:00 – Fantasy, Akcja – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 5 września.

Rok produkcji: 2019
Reżyser: David F. Sandberg

Czas: 2 godz. 12 min.

Każdy ma w sobie superbohatera. Potrzeba jedynie odrobinę magii, aby go wydobyć. W przypadku tytułowego bohatera wystarczy wypowiedzieć jedno słowo, wówczas ten sprytny nastolatek zmienia się w dorosłego superbohatera, a wszystko za sprawą starożytnego czarodzieja.
Postać, która w głębi duszy nadal jest dzieckiem — choć zamkniętą w umięśnionym ciele herosa — wykorzystuje swoją dorosłą powłokę tak, jak zrobiłby to każdy nastolatek z supermocami — do zabawy! Czy umie latać? Czy może prześwietlać wzrokiem? Czy potrafi ciskać piorunami? Czy może się nie pojawić na sprawdzianie z WOS-u? Bohater poznaje swoje możliwości i ograniczenia z radosnym nieskrępowaniem dziecka. Jednak będzie zmuszony szybko okiełznać supermoce, aby stawić czoła zabójczym siłom zła.