2019.12.31 - Sylwester w Bibliotece PDF Drukuj Email
czwartek, 17 października 2019 12:58

Bilety już w sprzedaży.
Zapraszamy.

SYLWESTROWA PETARDA OPERETKOWYCH PRZEBOJÓW Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...

Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: "Usta milczą, dusza śpiewa" "Co się dzieje, oszaleję", "W rytm walczyka", "Myszko, to była piękna noc", wspaniałe arie: "Aria ze śmiechem", popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: "Brunetki, blondynki" oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie. Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, Joanny Wojtaszewskiej, Nairy Ayvazyan oraz Kamila Rocha Karolczuka, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności. Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: "Zemsta Nietoperza", "Księżniczka Czardasza", "Wesoła Wdówka", "Baron Cygański", "Wiedeńska krew", "My Fair Lady" czy "Upiór w Operze". Śpiewakom towarzyszą wspaniali tancerze europejskiej sławy, oraz wybitny pianista. W trakcie koncertu artyści zaśpiewają i wzniosą toast szampanem z publicznością.

Poprawiony: środa, 30 października 2019 09:41