Kino w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zaprasza do sali kinowej na projekcje, które odbędą się w następujących terminach:
(Uwaga! Plan seansów może ulec zmianie)
Na seans obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Punkcie ksero na kilka dni przed projekcją.

1. Czwartek, 26. maja 2022, godz. 17:00 – animowany – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 19. maja.
Rok produkcji: 2021
Reżyser: Tom McGrath
Czas: 1 godz. 47 min.

Ted jest już dorosły i odnosi sukcesy jako finansista. Niespodziewanie powraca do przeszłości, gdy odwiedza swojego brata Tima i razem dokonują szokującego odkrycia! Okazuje się, że Tina, córka Tima, przejęła po wujku Tedzie pracę tajnej agentki. Wypełnia misję, która ma na celu powstrzymanie planu zamiany uroczych dzieci w nieznośne bachory! Aby ta zakończyła się sukcesem, Tina będzie potrzebowała pomocy obu braci. Ted i Tim muszą z powrotem zamienić się w dzieci, aby przeżyć przezabawną przygodę, która przypomni im o prawdziwej sile rodziny!

2. Czwartek, 2. czerwca 2022, godz. 17:00 – animowany – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 26. maja.
Rok produkcji: 2021
Reżyser: Garth Jennings
Czas: 1 godz. 50 min.

Ulubione postacie powracają w roztańczonej i rozśpiewanej produkcji . Bohaterowie filmu mają nowe, wielkie marzenie. Chcą zorganizować olśniewające show w światowej stolicy rozrywki. Jest tylko jeden haczyk: muszą przekonać największego rockowego outsidera, , aby do nich dołączył. Śmiałkowie powracają w nowym towarzystwie, wraz ze spektakularnymi przebojami.Poznaj niezwykłą moc muzyki, która potrafi uleczyć każde serce!

3. Czwartek, 9. czerwca 2022, godz. 17:00 – komedia – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 2. czerwca.
Rok produkcji: 2022
Reżyser: Reid Carolin, Channing Tatum
Czas: 1 godz. 41 min.

Były komandos Jason nie umie sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby, przyjmuje ją z entuzjazmem i bez zastanowienia. Szansa nazywa się Lulu o bogatej historii służby wojskowej. Wojskowy będzie mógł wrócić w kamasze pod warunkiem, że zawiezie Lulu na pogrzeb jej zmarłego przyjaciela. Kilkudniowa podróż kalifornijskim wybrzeżem wydaje się być nie tyle zadaniem, co beztroskim urlopem. I byłaby taka, gdyby nie charakterek zwierzaka – delikatnie mówiąc, nie przepada za ludzkim towarzystwem, a wygląda na to, że nowego znajomego nie toleruje bardziej niż innych. Wykazuje się wobec niego nie tylko ostentacyjnym lekceważeniem, ale otwartą agresją .Wyżarta tapicerka ukochanego auta, wyczerpujące wielogodzinne gonitwy, świecenie oczami w luksusowym hotelu – to tylko niektóre straty jakie na tym niełatwym froncie poniesie komandos …

4. Czwartek, 23. czerwca 2022, godz. 17:00 – komedia romantyczna, muzyczny – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od środy 15. czerwca.
Rok produkcji: 2022
Reżyser: Kat Coiro
Czas: 1 godz. 52 min.

Supergwiazdy muzyki pop planują ślub podczas koncertu. Tuż przed ceremonią piosenkarka dowiaduje się, że ukochany ją zdradza. Zamiast niego wybiera więc z publiczności przypadkowego widza. Nieznajomy okazuje się nauczycielem matematyki . Wbrew przeciwnościom sfingowany związek zaczyna przeradzać się w coś prawdziwego. Czy uczucie przetrwa w oślepiającym blasku jupiterów?

5. Czwartek, 30. czerwca 2022, godz. 17:00 – dramat, musical – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 23. czerwca.
Rok produkcji: 2021
Reżyser: Steven Spielberg
Czas: 2 godz. 36 min.

Film, będący adaptacją musicalu z 1957 roku, opowiada o zakazanej miłości i rywalizacji pomiędzy dwoma nastoletnimi gangami ulicznymi o różnym pochodzeniu etnicznym.

________________________________________________________________________________________________________
Filmy z ograniczoną licencją nie mogą być reklamowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mikołowie na stronach internetowych. Informacja o tytułach i autorach filmów rozsyłana jest poprzez e-maile oraz ogłoszenia lokalne.