Kino w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zaprasza do sali kinowej na projekcje, które odbędą się w następujących terminach:
(Uwaga! Plan seansów może ulec zmianie)
Na seans obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Punkcie ksero na kilka dni przed projekcją.

1. Czwartek, 16. września 2021, godz. 17:00 – dramat, kryminał– wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 9. września.
Rok produkcji: 2020
Reżyser: Emerald Fennell
Czas: 1 godz. 49 min.

Wszyscy mówili, że Cassie była obiecującą młodą kobietą… dopóki tajemnicze wydarzenie nie zrujnowało jej przyszłości. Ale nic w życiu bohaterki nie jest takie, jak się wydaje: mamy do czynienia z dziewczyną niesamowicie inteligentną, kusząco przebiegłą, która nocą prowadzi tajemnicze podwójne życie. W tej ekscytującej i na swój sposób rozrywkowej historii nieoczekiwane spotkanie daje Cassie szansę naprawienia krzywd z przeszłości. Zupełnie nowe, smakowite spojrzenie na zemstę.

2. Czwartek, 23. września 2021, godz. 17:00 – animowany– wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 16. września.
Rok produkcji: 2020
Reżyser: Tony Cervone
Czas: 1 godz. 30 min.

Hit kinowy! W filmie o przygodach zawsze głodnego czworonoga, zobaczymy początki przyjaźni psa i Kudłatego oraz najbardziej zawiłe śledztwo w historii Tajemniczej Spółki. Strachliwy pupil i jego paczka staną w obliczu największego wyzwania, odkryją nieznane sekrety z przeszłości bohatera i poznają jego wspaniałe przeznaczenie.

3. Czwartek, 30. września 2021, godz. 17:00 – dramat, komedia – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 23. września.
Rok produkcji: 2020
Reżyser: Judd Apatow
Czas: 2 godz. 12 min.

Na wpół autobiograficzna opowieść o dorastaniu Pete’a Davidsona, w której dzieli się tak osobistymi przeżyciami jak utrata ojca w zamachach z 11 września czy początkach kariery w stand-upie. Doceniany reżyser komediowy i Pete Davidson prezentują świeżą komedię o miłości, stracie i śmiechu.

________________________________________________________________________________________________________
Filmy z ograniczoną licencją nie mogą być reklamowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mikołowie na stronach internetowych. Informacja o tytułach i autorach filmów rozsyłana jest poprzez e-maile oraz ogłoszenia lokalne.